Zespół

Zespół

Konrad Wiater

Adwokat, członek Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach, prawnik zagraniczny (Registered Foreign Lawyer – SRA number 624500)

zarejestrowany w Solicitors Regulation Authority w Anglii, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego. Absolwent Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie -specjalizacja służba zagraniczna.

Absolwent Edinburgh College, uzyskał Higher National Certificate in Legal Services w Szkocji. Zdobyte doświadczenie w pracy z klientami w Polsce i za granicą. Pracował jako wolontariusz w Ethnic Minorities Law Centre w Edynburgu oraz jako prawnik zagraniczny (Registered European Lawyer) w Londynie przed wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Obecnie Registered Foreign Lawyer.  Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym i prawie prywatnym międzynarodowym. Znajomość prawa angielskiego i szkockiego. Biegły język angielski.

Współpracuje z wiodącymi anglojęzycznymi prawnikami z Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii (Irlandii Północnej i Republiki Irlandii).

Współpracuje również z Kancelariami Notarialnymi i Kancelariami Komorniczymi w Kielcach, w Tarnowie, w Busku-Zdroju, w Brzozowie i w Rzeszowie.

Wojciech Szewczyk

Adwokat, członek Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Wydziału Prawa Uniwersytetu w Hanoverze.

Doświadczenie prawnicze zdobyte w kanclelarii adw. Barbary Szewczyk oraz za granicą. Wspólnie z innymi adwokatami prowadzi kancelarię adwokacką, zajmując się obsługą prawną spółek, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej i osób prowadzących działalność gospodarczą, a także sprawami cywilnymi, pracowniczymi, administracyjnymi i karnymi klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie karnym i rodzinnym.

Znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego. Współpracuje z renomowaną kancelarią w Wiedniu oraz Hanoverze pomagając naszym rodakom mieszkającym w Austrii i Niemczech.

Magdalena Słowik

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie z zakresu Prawa Unii Europejskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które nabyła podczas pracy w Sądzie Rejonowym w Brzesku, co pozwala jej inaczej spojrzeć na problemy swoich Klientów. Świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom na terenie całego kraju. Cechuje ją pełne zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelność. Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym i upadłościowym. Znajomość języka angielskiego. Współpracuje z zagranicznymi kancelariami.

Kancelaria prawna w Tarnowie
ul. J. Dąbrowskiego 25/3
33-100 Tarnów

tel: +48 502 549 965
e-mail: kancelaria@magdalenaslowik.pl